► what would Satan do?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
news
Latest topics
»  ▬Връщане на герой
hush, self, let me think EmptyВто Яну 12, 2016 11:44 pm by ewa;

» ▬RP BUDDY
hush, self, let me think EmptyНед Яну 10, 2016 9:05 pm by jaden.

» ▬GIF RP BUDDY
hush, self, let me think EmptyНед Яну 10, 2016 7:17 pm by Melek

» hush, self, let me think
hush, self, let me think EmptyНед Яну 10, 2016 4:19 pm by theredqueen

» s. cooper|gifted|bob morley/daniel sharman
hush, self, let me think EmptyСъб Яну 09, 2016 10:45 pm by theredqueen

» ▬SAVE A FACE
hush, self, let me think EmptyСъб Яну 09, 2016 8:25 pm by theredqueen

» aim careful, and look the devil in the eye|n. kuzmich
hush, self, let me think EmptyСъб Яну 09, 2016 8:21 pm by .noah

» Ekaterina Philipowa
hush, self, let me think EmptyСъб Яну 09, 2016 7:07 pm by theredqueen

» what if i'm crazy? the best people are.|search
hush, self, let me think EmptyСъб Яну 09, 2016 7:03 pm by molly;


hush, self, let me think

2 posters

Go down

hush, self, let me think Empty hush, self, let me think

Писане by jaden. Нед Яну 10, 2016 3:52 pm

hush, self, let me think Tumblr_m557wwNsni1qfgnjvo1_500
Jaden S. Reid / 24 / Criminal - human with an ability / FC: Matthew Gray Gubler




Звукът от изстрелите отекна из малката мръсна, забутана и тясна уличка. Беше една от многото такива из Ел Ей, а малкото момченце, треперещо в края й, едва стоеше изправено. В краката му лежеше трупа на облечен в костюм мъж.

-Впечатлен съм, Джейдън. Отлична работа. - ръката на мъжа докосна рамото на момчето, но то го усети по-скоро като стоварване върху рамото си. Детето беше тренирано от 2 години, за да върши мръсната работа на мафиотите. Тези, които го притежаваха, бяха една от най-влиятелните фамилии в мафиотския свят, занимаващ се с незаконна дейност.

Джейдън не си спомняше откога беше размятан из различни фамилии и места по целия свят, като част от трафика на хора и купуван и продаван от различни богаташи - от разглезени, но безобидни влиятелни личности, до опасни бизнесмени, като този, който го притежаваше в момента - глава на голяма и влиятелна мафиотска фамилия в Лос Анджелис. Не че за него имаше значение, де.
Джей кимна, обръщайки гръб на мъртвеца пред себе си и последва собственика си.


*20 години по-късно*


Джей се прозя, скривайки острието обратно в ръкава си с едно ловко движение, след като го беше прокарал дълбоко по гърлото на жалкия, облечен като палячо, мъж. Бяха изминали доста години, откакто беше успял с немалко усилия и изпълняване на мръсни сделки да спечели (или по-точно казано откупи) свободата си. Сега не принадлежеше на никого. И единствено той решаваше кога, къде и как да върши работата си. А също и кои задачи да приеме, както и колко точно значителна сума да получи в замяна. За разлика от времето, в което беше дете, сега му плащаха и като наемник Джей вършеше всичко - от сделки между наркотични босове, през доставка на информация за някоя организация, та до скучните мишени, които му беше поръчано да очисти. Нямаше нищо, на което да не е способен. Буквално. Ако имаше чувства, може би щеше да може да се нарече човек, но Джейдън дори не гледаше на себе си като на такъв. И макар сега сам да си беше господар, все още се считаше за нещо, не за някой - не само заради миналото си, но и заради неспособността си да изпитва каквото и да било. Ако имаше слабост, тя беше само една - малко момче, наподобяващо доста него самия. Двамата се бяха сприятелили, но за разлика от Джей, приятелят му не познаваше ужасите на робството. Не познаваше ужасите от това да живееш на улицата.

А за съжаление тези ужаси оставяха своята следа и Джей не можеше да я отърси. „Има нещо не както трябва в него“ – беше го чувал от тези, които го наемаха, от тези, които шепнеха за слуховете около него и дори от момчето, с което бяха приятели от детството си, но сега Джей действаше сам и беше сам. Предпочиташе уединението и притежаваше изключителна интелигентност с IQ, граничещо нивото на гений. Затова сега Джей се стремеше да се оттегли, но все още не го беше постигнал напълно и ако задачата беше достатъчно интересна, се съгласяваше да я изпълни. Мрази да го наричат с цялото му име, тъй като собствениците му в миналото са го използвали и по тази причина за останалия свят той е Джей Рийд.
jaden.
jaden.
human with an ability
human with an ability

Брой мнения : 24
Join date : 09.01.2016

Върнете се в началото Go down

hush, self, let me think Empty Re: hush, self, let me think

Писане by theredqueen Нед Яну 10, 2016 4:19 pm

добре дошъл!
theredqueen
theredqueen
human with an ability
human with an ability

Брой мнения : 89
Join date : 20.01.2015

https://alwaysacatch.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите